Dvě dobré zprávy pro řidiče!

pakrautomat web2Jsou minimálně dvě dobré zprávy, které by měl každý řidič v Prostějově zaregistrovat. Ta první je otevření nového rondelu na ulici Dolní. Této dobré zprávy si snad museli všimnout všichni, protože fotografie otvíracích orgií proletěly všemi médii.

Je tady však ještě jedna dobrá zpráva, která možná mnohým řidičům unikla. Jde o instalaci nových platebních automatů na placených parkovištích ve středu města. Možná se divíte, proč tolik nadšení. Instalace nových automatů má dvě výhody: Ta největší výhoda je, že automat vrací přeplatek. Nemusím tak už obíhat s padesátikorunou okolní obchody, abych vyloudil desetikorunu. Tu sice obvykle mívám ve vozidle, ale má zvláštní vlastnost časem vysublimovat. Posledně jsem nakrmil starý automat padesátikorunou, drobnější mince nemaje. Normálně bych opět obíhal okolí a snažil se rychle rozměnit, ale ve stínu parkovacího automatu číhal strážník městské policie a já nechtěl vypadat, že na to nemám :-).

A druhá výhoda? Vážení přátelé, tyto automaty jsou hrací!!! Pokud totiž nemáte opět pouze mince v hodnotě 10 Kč, ale vhodíte do automatu padesátikorunu, tak si pěkně vyhrajete. I přesto, že se platí 10 korun za každou započatou hodinu, automat odečítá od částky, kterou jste vhodili, po jedné koruně. Pokud tedy vhodíte padesátikorunu a budete chtít parkovat pouze hodinu, tak musíte stisknout čtyřicetkrát symbol „mínus“. Odměnou vám však bude velmi rychlý tisk parkovacího výherního lístku. Přeji vám příjemnou zábavu!

pakrautomat web1